thINKme Özel Hizmetler

Sıcak Baskı (Kabartma Baskı)
Yapılan çalışmanın bir kalıp üzerinde ısıtılıp obje üzerine preslenmesiyle oluşan kalıcı baskı türüdür. En çok tercih edilen baskı seçeneğimizdir. Logonuz veya çalışmanız ajanda üzerinde preslenmiş olarak etkileyici bir görünüm oluşturur. Tüm thINKme ürünlerinde kullanılabilir !

Gofre (Folyo Baskı)
Sıcak baskı gibi, aluminyum folyonun obje üzerine ısıtılıp preslenmesiyle oluşan kalıcı baskı türüdür. Logonuz veya çalışmanız etkileyici,parlak ve lüks bir görünüm oluşturur. Gümüş ve altın en çok kullanılandır. Diğer folyo renkleride kullanılabilir. Siyah üzerine gümüş gofre veya kırmızı üzerine altın gofre etkileyici görünür !

Serigrafi ve Tampon Baskı
Kalemlerimize ve diğer promosyon ürünlere uyguladığımız serigrafi ve tampon baskı tekniğini ajandalarımızada uygulayabilmekteyiz. Zengin renk çeşidi ve dayanıklılığıyla en çok tercih edilen baskı yöntemlerimizden biridir !

Transfer Baskı
Transfer baskı tekniğini ajandalarımız üzerinde de uygulayabiliyoruz. Böylece istediğiniz resim ve çalışmanın baskısını yapabiliyor, sizin için eşsiz görünümlü bir ajanda basabiliyoruz !

Digital Baskı
Digital baskı makineleriyle zengin görünümlü ve renkli ajandalar basabiliyoruz. Böylece istediğiniz gibi bir ajandaya sahip olabiliyorsunuz !

Kalem Tutacağı
Ajandanızın yanında kalem yeri mi istersiniz ? Ajandanızın arka kapağına yapıştırılmış bir elastik bant ile bu mümkün. Elastik bandın rengini istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Kapak renginden zıt yada kapak rengiyle uyumlu, yada logonuzun rengini çağrıştıran bir renk olabilir. Seçim sizin !

Insert (Reklam Sayfası)
Ajandanızın içine 2 yada 4 sayfa reklam çalışmanızı koyabilirsiniz. Böylece daha zengin ve hedefini belli edebilen bir ajandanız olabilir !

Takvim
Ajandanızın içine takvim yerleştirebiliyoruz. İster bizim standart thINKme takvim çalışmamızı, isterseniz kendi takvim çalışmanızı ajandanızın içine yerleştirebiliriz !

Kılıf
İstediğiniz gibi üstünü tasarlayabileceğiniz thINKme özel karton ajanda kılıfı ile sunumunuzu bir adım öne taşıyabilirisiniz !

Kutu
Ajandanızı özel bir şekilde hediye mi göndereceksiniz ? Özel hazırlanmış kutu ile ajandalarınızın görünümünü çok özel kılabilirsiniz. Üstelik bu kutunun üstünü istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz !